Budapest 2002-ben 254,8 milliárd forintból gazdálkodhat a napokban elkészült részletes költségvetési tervezet szerint, amelyről azonban még egyeztet a várost vezető MSZP-SZDSZ koalíció. A hiányt 33,3 milliárd forint hitelfelvétellel fedezik, az összeget javarészt kötvénykibocsátásból teremtik elő. A források 62 százalékát fordítják működésre, 37 százalékát fejlesztésekre és felújításokra, a fennmaradó részt pedig hitel- és kamattörlesztésekre.
Demszky Gábor főpolgármester tegnapi sajtótájékoztatóján elmondta, hogy a szabad demokrata frakció a tervezetthez képest legfeljebb 3,4 milliárd forinttal hajlandó növelni a működési ráfordításokat. Hajthatatlanságát azzal indokolta, hogy a nemzetközi hitelpiacon csak megfelelő mértékű működési eredmény birtokában érhet el a főváros kedvező hitelbesorolást. A főpolgármesternek nincs kétsége afelől, hogy ez ügyben nem lesz könnyű meggyőznie koalíciós partnerét.
Lapunk kérdésére Atkári János főpolgármester-helyettes elmondta, hogy a költségvetést átlagosan 7 százalékos infláció mellett tervezték, ám egyes ágazatokban - például a szociális szférában, vagy a városüzemeltetésnél - ahol nagy az élelmiszer-, illetve az energiafelhasználás, ennél nagyobb, esetenként 10 százalékot is meghaladó árszínvonal-növekedéssel számoltak (a 2002-es központi büdzsé 4-6 százalékos infláció alapján készült). Elhangzott, hogy a főváros és a kerületek jövő évi büdzséjét 12,3 milliárd forinttal fosztotta meg intézkedéseivel a kormány. A főváros további 8,2 milliárd forinttól esik el, amit a forrásmegosztás során a kerületeknek kell átadniuk.
Jövőre elkezdődik az 5-ös út bevezető szakasza hiányzó 1 kilométeres pályájának megépítése, továbbá a 6-os számú főút szélesítése - mondta Demszky. Az engedélyek megérkezésétől függően történik a 4-es metró első szakaszának építésével összefüggő felszíni rendezés is. A BKV 1,6 milliárd forinthoz jut villamosjármű-fejlesztésekre, ezenfelül további 5 milliárd forint fejlesztési támogatást ad a főváros, amelynek felhasználásáról még nem állapodtak meg.
B. Z.
