BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bontják a sztrádakapukat

2001. október 17. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A főpályákon már folyik, a csomóponti ágakon pedig hamarosan elkezdődik a sztrádakapuk bontása az M1-M3-ason - mondta lapunknak Béni Gyöngyi, az Állami Autópálya Kezelő Rt. szóvivője. A munkálatokat a 2001. júliusi kormányhatározat értelmében kezdték meg, e határozat szerint 2001 végére meg kell szüntetni a kapukat, s ezzel egy időben a Belügyminisztériumnak elektronikus felügyeleti és ellenőrző rendszert kell telepítenie. A most folyó munkálatok nem csupán a kapuk bontását jelentik, a sztráda érintett szakaszán ugyanis helyreállítást is végeznek a későbbi akadálymentes közlekedés érdekében. Ezeken a területeken forgalomkorlátozásra kell számítani. Egy darabig a bontással párhuzamosan működik néhány kapu, s a munkálatok teljes befejeztéig mobilellenőrzést hajtanak végre.
D. J.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet