BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Támogatás a szőlészeknek

2001. október 16. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kormány mintegy 2 milliárd forint azonnali támogatást nyújt a túltermelés miatt nehéz helyzetbe került szőlő- és bortermelőknek - mondta el Varga Mihály pénzügyminiszter az MTI-nek kedden. Az erről szóló miniszteri rendeleteket - a pénzügyminiszter, a földművelésügyi és a külügyminiszter aláírásával - három napon belül hirdetik ki. A juttatást a Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium (FVM) agrártámogatási keretéből finanszírozzák.

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet