BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb tízmilliárd az egészségügynek

2001. szeptember 23. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Egészségügyi Minisztérium még az idén megemeli ötvenezer nővér fizetését, az erről szóló előterjesztést várhatóan a kormány is támogatni fogja - jelentette be Mikola István a hét végén egy rendezvényen Balatonfüreden. A havi 8-10 ezer forintos többletjuttatás a három műszakban ágy mellett dolgozó nővéreket, a mentők kivonuló egységeit, valamint a műtős asszisztensek egy részét érintené. Az emelés évi tízmilliárd forinttal terhelné meg a költségvetést.

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet