Az ország idegenforgalmi marketingjére nagyobb energiát és kétszer annyi pénzt kellene fordítani, mint ma - jelentette ki Meszter László, az Idegenforgalmi Koordinációs Testület elnöke a testület ülését követően sajtótájékoztatón. Szíjjártó Györgyi, a Magyar Turizmus Rt. marketingigazgatója szerint ebben az évben a társaság mintegy 3,5 milliárd forintot fordít marketingtevékenységre.
