Közös nyírségi beruházási tervek megvalósítására kötött együttműködési megállapodást Nyíregyházán a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Fejlesztési Tanács ügynöksége és a Kanadai Gazdaságfejlesztési Szövetség. Az aláírás utáni sajtótájékoztatón elhangzott: a felek a kanadai fejlesztési tapasztalatokat felhasználva az alternatív energiaforrások, elsősorban a termálvíz hasznosítását szeretnék elősegíteni.
