Július 31-re rendkívüli közgyűlést hívott össze a CIG, hogy a cég alaptőke-emeléséhez kibocsátandó kamatozó részvényeket A sorozatú törzsrészvényekké alakíthassák át − közölte a cég. A napirendi pontok között szerepel még a társaság alapszabályának módosítása a részvények átalakíthatóságának érdekében, és igazgatósági tagot is választhatnak a tulajdonosok.
