Hiába nyitott jókora eséssel a Budapesti Értéktőzsde, a veszteséget még délelőtt sikerült ledolgoznia, majd a késő délutáni órákban felrántották, majdnem 17 ezer pontig. Végül 0,3 százalékos emelkedéssel, 16 979 ponton zárta a napot, a részvények legfeljebb átlagosnak mondható értékben cseréltek gazdát. Érdekes módon egyedül a kereken 3000 forinton záró OTP nem tudta meglovagolni a délutáni emelkedést, ugyanis 0,7 százalékot vesztett a nap folyamán a bankpapír, amiben szerepet játszhatott, hogy ezt a szektort büntették máshol is. A másik bank, az FHB részvénye hasonló mértékben, 0,6 százalékkal esett. A Mol 1 százalékos erősödéssel, 18 100 forinton zárt, annak ellenére, hogy az olajár csökkent. Erősödött mindkét gyógyszergyártó is: a Richter 0,8 százalékkal, 34 890 forintra, az Egis pedig 0,5 százalékkal, 18 750 forintra emelkedett. A Magyar Telekom papírjával ugyan egymilliárd feletti forgalomban kereskedtek, és a cég bejelentést tett televíziós szolgáltatásainak bővítéséről, ám a nap végén mégis 500 forinton maradt az árfolyam. Kimutatható forgalomban kereskedtek még a Rába részvényeivel, az utolsó kötés 795 forinton született, ami félszázalékos emelkedést jelent; az MNV bejelentette, hogy a cég állami felvásárlásával kapcsolatban az Európai Bizottsághoz fordul. Az Appeninn árfolyama 1,7 százalékot esett, a Keg pedig 4,7 százalékot csúszott lefelé. A nap \"nyertese\" a BIF volt, hiszen majdnem 20 százalékot emelkedett részvényárfolyama, igaz, a nagy rally mindössze 70 ezer forintos forgalomban zajlott. A Nutex részvényeivel már jelentősebb összegben, több mint ötmillió forintért kereskedtek, és az árfolyam 5,4 százalékot emelkedett; a Graphisoft Park 1,1 százalékkal, az Orco pedig 0,5 százalékkal került feljebb.
