BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Végleg lezárult az E-Star tőkeemelése

2011. július 8. péntek, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az E-Star zártkörű tőkeemeléséből származó 240 ezer darab részvény BÉT-re történő tegnapi bevezetését követően kezdeményezték azok varsói értéktőzsdére történő bevezetését is − jelentette be a társaság. A közlemény szerint Soós Csaba igazgatósági elnök az elkövetkező 12 hónapban − a Makra Józseffel kötött opciós szerződésben meghatározott 192 000 darab E-Star törzsrészvény megszerzésén felül − nem szándékozik növelni befolyását a társaságban.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet