BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Betéti alapok lettek a slágerek

2011. április 27. szerda, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Már több mint 200 milliárd forintot kezel a K&H Alapkezelő olyan alapokban, amelyek szinte kizárólag betéti kamatokra épülnek. A vagyonkezelő szerint ez is azt mutatja, hogy a válság lecsendesedésével is van még létjogosultságuk ezeknek a termékeknek.  Az elmúlt két évben a tőkevédett alapokon belül nőtt fel egy speciális alapcsalád, a K&H háromszor fizető alapok. A K&H Alapkezelő eddig összesen 13 háromszor fizető alapot bocsátott ki, 2010-ben pedig egyértelműen ez az alapcsalád bizonyult a legnépszerűbbnek az ügyfelek körében. Az alapcsalád elsőként kibocsátott tagjai közül például már van olyan, amely az első éves 12 százalék után most 15,23 százalékos hozamot fizetett ki.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet