Már több mint 200 milliárd forintot kezel a K&H Alapkezelő olyan alapokban, amelyek szinte kizárólag betéti kamatokra épülnek. A vagyonkezelő szerint ez is azt mutatja, hogy a válság lecsendesedésével is van még létjogosultságuk ezeknek a termékeknek. Az elmúlt két évben a tőkevédett alapokon belül nőtt fel egy speciális alapcsalád, a K&H háromszor fizető alapok. A K&H Alapkezelő eddig összesen 13 háromszor fizető alapot bocsátott ki, 2010-ben pedig egyértelműen ez az alapcsalád bizonyult a legnépszerűbbnek az ügyfelek körében. Az alapcsalád elsőként kibocsátott tagjai közül például már van olyan, amely az első éves 12 százalék után most 15,23 százalékos hozamot fizetett ki.
