BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új kereskedelmi igazgatója lesz a Keg-nek

2011. április 8. péntek, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Közös megegyezéssel megszűnt a KEG műszaki és kereskedelmi igazgatójának, Borondics Dénesnek a munkaviszonya − jelentette be a társaság a BÉT honlapján. A 2011. április 7. napján megszűnt munkaviszonnyal együtt igazgatótanácsi tagságáról is lemondott Borondics.  Munkakörét 2011. április 8-tól Csizmadia Géza eddigi termelési igazgató tölti be.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet