Közös megegyezéssel megszűnt a KEG műszaki és kereskedelmi igazgatójának, Borondics Dénesnek a munkaviszonya − jelentette be a társaság a BÉT honlapján. A 2011. április 7. napján megszűnt munkaviszonnyal együtt igazgatótanácsi tagságáról is lemondott Borondics. Munkakörét 2011. április 8-tól Csizmadia Géza eddigi termelési igazgató tölti be.
