BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kitárazott a KEG-nagytulajdonos

2010. november 23. kedd, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Gye-Ma Kft. november 22-én tőzsdén kívüli forgalomban
2 138 250 darab KEG-részvényt értékesített - derül ki a tőzsdei társaságnak a BÉT honlapján megjelent közleményéből. A tranzakciót követően a Gye-Ma tulajdoni hányada 17,29 százalékról három százalékra, 450 000 darab részvényre csökkent.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet