A Gye-Ma Kft. november 22-én tőzsdén kívüli forgalomban
2 138 250 darab KEG-részvényt értékesített - derül ki a tőzsdei társaságnak a BÉT honlapján megjelent közleményéből. A tranzakciót követően a Gye-Ma tulajdoni hányada 17,29 százalékról három százalékra, 450 000 darab részvényre csökkent.
