Ismét jelentős fix kifizetési hányaddal konstruált tőkevédett (garantált) alapot kínál a K&H-csoport november 13-ig. A Háromszor Fizető 6 az első, második év, illetve a három és fél éves futamidő vége után 9+3+3 százalékos hozamot fizet ki, a maximum pedig, amit egy részvénykosár értéke alapján el lehet érni, 9+14+14 százalék. Így az alapkezelő adatai szerint 4,10 és 9,46 százalék közötti hozam (ehm) érhető el a befektetéssel. A hasonló futamidejű, lakosságnak kínált állampapírok hozama a Kincstárnál 6,5-6,7 százalék között van, így az ehhez képest elérhető pluszhozam majdnem három százalékpont, de ehhez mintegy 2,5 százalékpontnyi veszteség kockázatát is viselni kell.
