BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem tetszettek a Molnak az OMV javaslatai

A Mol igazgatósága elutasította, hogy felvegye az OMV javaslatait a közelgő közgyűlés napirendjére, egyedül a könyvvizsgáló megbízására hajlandó, de csak a saját szája íze szerint. Az OMV tiltakozik.

2008. április 3. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Mol igazgatósága tegnap közzétette az április 23-i közgyűlés részletes napirendi pontjait, melyekből kiderül, hogy az olajtársaság igazgatósága minden eddiginél gálánsabb az osztalékfizetést illetően.
A vezetőség korábbi utalásaival összhangban az eredmény (bizonyos rendkívüli tételeket leszámítva) 40 százalékának kiosztását javasolja. Ez 85 milliárd forintot jelent, ami a sajátrészvény-állomány ingadozása és a szintén javasolt 5 százaléknyi részvénybevonás miatt pontosan nem meghatározható, de - a bevonási javaslat elfogadása esetén - biztosan több mint 800 forintot jelent egy részvényre. A részvényeseknek a részvénybevonásról is dönteniük kell, ami áttételes módon szintén az ő zsebüket gazdagítja. A részletes napirendből kiderül, hogy a Mol számításai szerint ez összesen a jelenlegi részvényár mintegy 9 százalékát biztosítja a részvényeseknek most (5 százalék a részvénybevonás és 4 százalék az osztalék).
A közgyűlési javaslatok között szerepel az a felhatalmazás, amely az alaptőke 25 százalékának megfelelő mértékig engedné az igazgatóságnak saját részvények vásárlását. Az indoklás a korábbiakhoz hasonló, de most szerepel az a részvényeseknek vélhetően tetsző kitétel, hogy ez lehetőséget ad a hirtelen nagy eladói hullám esetén az árfolyam védelmére. Új igazgatósági tagok választása is várható, többek között Hernádi Zsolt elnök-vezérigazgatót és Mosonyi György vezérigazgatót javasolják újraválasztani, de lesz egy új tag is Mulham Basheer Abdullah Al Jarf személyében, aki a frissen tulajdont szerzett Oman Oil Company vezérigazgató-helyettese. A részvényeseknek dönteniük kell még az igazgatóság tagjainak új ösztönzési rendszeréről is, mely a korábban sok vitát kiváltott átválthatókötvény-programot váltja fel egy alapvetően eredmény (és nem árfolyam)-függő rendszerrel, amely azonban kötvények (illetve az értük kapható részvények) helyett készpénzzel honorálja a tagokat.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet