A pénzügyi világ nagy része világszerte szünnapot tartott pénteken, ami a bankközi devizapiacon is érezhető volt. Az euró jegyzése gyakorlatilag nem mozdult délelőtt, egy európai pénzért 246 forintot kellett adni. A helyzet délután sem változott érdemben, a forint egy kicsit erősödött, így késő délután csak 245,80 forintba került egy euró. A forgalom rendkívül alacsony volt.
A dollár is mozdulatlan maradt a kereskedés első felében, az árfolyam a csütörtök esti értékhez képest szinte változatlan szinten, 183,30 forinton állt. A jegyzés kora délután, az amerikai munkaerő-piaci adatok publikálása után mozdult meg egy kissé, ezek ugyanis jókora pozitív meglepetéssel szolgáltak, így a dollár erősödését hozták. A márciusi munkanélküliség a várt 4,6 százalékkal szemben 4,4 százalék lett, továbbá az előre jelzettnél több munkahely jött létre a nem mezőgazdasági szektorokban. A zöldhasú árfolyama lapzártánkra 183,70 forintra emelkedett.
A csütörtöki csökkenés után pénteken alig mozdultak a referenciahozamok az állampapírok másodlagos piacán. A rövid oldalon a három hónapos mutató 2, a hat hónapos 5 bázisponttal csökkent, míg a többi referenciaérték gyakorlatilag stagnált.
