A kezdeti optimizmus délutánra eltűnt a pesti parkettről, a BUX kezdetben 23 300 pont környékén járt, később azonban folyamatosan csökkent az értéke. A kereskedés végén félszázalékos mínuszban, 23 062 ponton állt a mutató. A forgalom meghaladta a 22 milliárd forintot.
A blue chipek közül a legrosszabbul a csökkentett Citigroup-célárral sújtott Richter szerepelt. A gyógyszerpapír a kereskedés elején még a pozitív tartományban járt, később azonban két hullámban értékének 3,5 százalékát elveszítette, így az utolsó részvények 35 300 forinton cseréltek gazdát. A legnagyobb forgalmat generáló, több mint 12 milliárd forint értékben gazdát cserélő Mol szintén a negatív tartományban végzett, 0,9 százalékkal, 19 880 forintra gyengült. A másik két blue chip nyereséget mutatott: az OTP 0,6 százalékkal, 8370 forintra, a Magyar Telekom pedig egy százalékkal, 960 forintra drágult.
A kisebb papíroknál több esetben is jókora elmozdulásokat láthattak a befektetők. A Synergon a nap nyerteseként közel öt százalékkal lett drágább, és 1400 forinton zárt, de hasonlóan eredményes napot tudhattak maguk mögött a Pannon-Flax és az Émász tulajdonosai, előbbi kurzusa 4,8, utóbbié 2,2 százalékkal emelkedett. Az Econet a megelőző napok szárnyalását követően jelentős mínuszt ért el, az ismét közel egymilliárd forint értékben megforduló papír 5,7 százalékkal, 150 forintra esett. Az Egis és a Linamar egyaránt közel ötszázalékos leértékelődést szenvedett el, előbbi 22 000, utóbbi 3150 forinton zárt.
