BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

BÉT: a végén felhúzták a BUX-ot

2007. március 18. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az amerikai részvényindexek keddi zuhanása megadta a pesszimista alaphangot a szerdai kereskedéshez, a BUX jókora mínuszból, 22 500 pont közeléből indult. Az index a negatív start után lassan emelkedett, majd a záró szakaszban – ritkán látott módon – közel 300 pontot ugrott. A nap végi meredek emelkedésből az OTP kivételével minden blue chip kivette a részét, a bankpapír viszont 1,8 százalékos mínuszban, 8041 forinton zárt. A másik három részvény az utolsó kötések során – jelentős forgalom mellett – mintegy két százalékkal drágult.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet