Erősödéssel indította a forint a pénteki napot, az eurót a reggeli 254,50 után tízkor 253 forint alatt jegyezték. Az erősödés elsődleges okaként kereskedők egy londoni pletykát jelöltek meg, mely szerint hamarosan eltörölnék a forint intervenciós sávját. Mindezek hatására több szigetországi kereskedő forintvételek mellett döntött. A felvetést a monetáris tanács Reuters által megkérdezett tagjai cáfolták, így az euró is visszatért a 254 forintos szintre.
