Az Európa Befektetési Alapkezelő egyszemélyi részvényese, a HVB-csoporthoz tartozó Pioneer Zrt. nemrég visszahívta Török Mihály igazgatósági tagot, az igazgatóság elnökét, akinek vezérigazgatói munkaviszonya is megszűnt. A szakember, aki hat évig vezette a céget, információnk szerint nem távozik messzire az ingatlanalap-szektortól. A vezérigazgatói poszton utóda Buda Sándor, az igazgatóság új elnöke pedig Tóth-Deme Miklós.
