Hektikus kereskedés után újabb egy százalékot közelítő csökkenéssel zárt a BÉT részvényindexe. A BUX újabb határt hagyott maga mögött, ezúttal két ponttal 10 900 pont alatt zárt. A forgalom alulról közelítette a tízmilliárd forintot, néhány papírral a második vonalból élénk volt a kereskedés, míg Matávra csak 700 millió forintnyi kötés született.
Továbbra is az OTP mozgatta meg a leginkább a befektetők fantáziáját, ám ezúttal csökkent az árfolyama, a bankpapír egy százalékkal, 3800 forintra süllyedt. A Mol erősödött az előző napokhoz képest, átlagára 7200 forint lett, bár a zárásban 7150 forinton is megváltak tőle. Tovább esett a Richter, kétmilliárdot közelítő forgalom mellett 2,2 százalékkal csökkent az árfolyam. A Matáv-piacról eltűntek a vevők, a távközlési cég részvénye 920 forintra csúszott vissza.
A blue chipekénél izgalmasabban alakult néhány kisebb cég kereskedése. A Pannonplast hat százalékkal gyengült, s zárásban már 1800 forinthoz állt közel a papír. A NABI és a Rába viszont erősödött. A buszgyártó újra ezer forint fölé került, a Rába pedig nagy forgalom mellett 5,5 százalékkal emelkedett. A nap nyertese az FHB részvénye volt. Egy újabb jelentős vételi megbízás következtében 8300 forint fölött is járt a jelzálogbank papírja, de a 8150 forintos záróár is 7 százalékot meghaladó erősödést jelent. Hasonlóan jól szerepelt az Antenna, a privatizáció előtt álló társaság részvénye nagy forgalom mellett 2600 forintig erősödött, majd a 4 százalékos erősödést jelentő 2505 forinton zárt.
