A Titász Rt. április 23-ára, a Démász Rt. április 25-ére hívta össze éves rendes közgyűlését. Mindkét társaságot a bőkezű osztalékfizetés miatt kedvelik a befektetők, akiknek ezúttal sem kell csalódniuk. A Démász ugyanis a várakozásoknak megfelelően idén is nyeresége legnagyobb részét szétosztja a tulajdonosok között, akik - amennyiben a közgyűlés erre áldását adja - 1111 forintot kapnak majd a részvényeik után. A Titász osztalékjavaslata valamivel gálánsabb, mint azt az elemzők várták, az áramszolgáltató ugyanis a tavalyi - igaz, rendkívül gyenge évet követő - 200 forintos osztalék után idén 740 forint kifizetését javasolja részvényenként.
