BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ismét bőkezűen osztanak az áramszolgáltatók

2003. március 23. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Titász Rt. április 23-ára, a Démász Rt. április 25-ére hívta össze éves rendes közgyűlését. Mindkét társaságot a bőkezű osztalékfizetés miatt kedvelik a befektetők, akiknek ezúttal sem kell csalódniuk. A Démász ugyanis a várakozásoknak megfelelően idén is nyeresége legnagyobb részét szétosztja a tulajdonosok között, akik - amennyiben a közgyűlés erre áldását adja - 1111 forintot kapnak majd a részvényeik után. A Titász osztalékjavaslata valamivel gálánsabb, mint azt az elemzők várták, az áramszolgáltató ugyanis a tavalyi - igaz, rendkívül gyenge évet követő - 200 forintos osztalék után idén 740 forint kifizetését javasolja részvényenként.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet