A mai napra meghosszabbították a Pick-részvények tőzsdei kereskedésének korábbi, kétnapos, péntekre és hétfőre szóló felfüggesztését. A BÉT közlése szerint a - társaság alaptőkéjének csökkentésével kapcsolatos - részvénycsere eljárási rendjét csak hétfőn hozták nyilvánosságra, ezért a piaci szereplők megfelelő tájékoztatása nem volt biztosítva. Így a BÉT további egynapos hosszabbítás mellett döntött.
(NAPI)
