Ismét új főtitkárt választott a Magyarországi Kommunikációs Ügynökségek Szövetsége, miután Egri Gábor távozását követően három hónapig Takács Krisztián töltötte be a posztot, aki most közös megegyezéssel távozik a szervezettől. Helyét Récsán Gábor veszi át, aki korábban a Malévnál dolgozott, majd 2003 elején vállalt projektvezetői feladatokat a szervezetnél, és a btl-szekció működéséért volt felelős. A szakember így jól ismeri a Maksz működését – áll a szervezet közleményében.
