BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Immáron „belsős” főtitkárt választott a Maksz

2006. január 24. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ismét új főtitkárt választott a Magyarországi Kommunikációs Ügynökségek Szövetsége, miután Egri Gábor távozását követően három hónapig Takács Krisztián töltötte be a posztot, aki most közös megegyezéssel távozik a szervezettől. Helyét Récsán Gábor veszi át, aki korábban a Malévnál dolgozott, majd 2003 elején vállalt projektvezetői feladatokat a szervezetnél, és a btl-szekció működéséért volt felelős. A szakember így jól ismeri a Maksz működését – áll a szervezet közleményében.

Böröcz Petra
Böröcz Petra

Ez is érdekelhet