BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A „királyi” csatorna vezeti a versenyt a panaszbizottságnál

2005. szeptember 27. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A médiahatóság panaszbizottságához a Magyar Televízió (MTV) műsorai ellen érkezett nyáron a legtöbb kifogás – tudta meg a Kreatív Online. A televíziós műsorok miatt 62 bejelentés érkezett az Országos Rádió és Televízió Testülethez (ORTT) július 1-je és szeptember 30-a között. Az MTV 24, a két országos kereskedelmi adó egyaránt 9 kritikai észrevételt kapott. A Hír Tv és a Duna Tv ellen kétszer emeltek kifogást. A rádiók közül a Magyar Rádió ellen kilenc, a Klubrádióval kapcsolatban négy, míg a Sláger Rádiót illetően egy bejelentés érkezett. Az ORTT mindössze négy alkalommal hozott elmarasztaló döntést: az MTV-n A szólás szabadsága, a Duna Tv Híradója, a Magyar ATV Újságíróklub című vitaműsora, valamint a Hír Tv egyik riportműsora ellen emelt kifogást a szervezet.

Böröcz Petra
Böröcz Petra

Ez is érdekelhet