Egri Gábor, a Magyarországi Kommunikációs Ügynökségek Szövetségének főtitkára augusztus 31-ei hatállyal lemondott posztjáról. Egri – aki 2000 júniusa óta töltötte be e tisztséget – október 31-ig, a következő főtitkár kinevezéséig még részt vesz a szervezet működésében. A szakember lapunknak azzal indokolta lemondását, hogy új kihívásokat keres, ennek konkrét formája azonban még nem körvonalazódott: előfordulhat, hogy valamelyik kommunikációs ügynökségnél folytatja tovább, de saját cég alapítása sem kizárt. A szövetség nem ír ki pályázatot a poszt betöltésére, az elnökség először a szakmai körökben elismert kollégák között keresi az új főtitkárt.
