BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A volt TV2-s Rényi Ádám lett a Viasat3 pr-vezetője

2004. január 8. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Januártól Rényi Ádám vezeti a Viasat3 tv-csatorna kommunikációját, miután elődje, Papp Zsuzsanna szülési szabadságra ment. Az új pr-vezető az ELTE bölcsészkarán végzett, majd újságíróként dolgozott. A TV2-nél szerkesztőként kezdett, majd a Big Brother sajtófőnöki posztját töltötte be. Tavaly szeptemberig volt az országos televíziós csatorna kommunikációs menedzsere. Rényi úgy véli, hogy szerencsés időszakban vette át a pozíciót, mivel a Viasat3 nagy súlyt helyez a saját gyártású minőségi műsorok készítésére, valamint a lefedettség növelésére. A sajtó intenzívebb érdeklődését váltják ki a saját gyártású műsorok - véli Rényi. A pr-vezető célja, hogy a csatorna sajtóreprezentációja elérje vagy meghaladja a nézettségi arányt.

Böröcz Petra
Böröcz Petra

Ez is érdekelhet