Januártól Rényi Ádám vezeti a Viasat3 tv-csatorna kommunikációját, miután elődje, Papp Zsuzsanna szülési szabadságra ment. Az új pr-vezető az ELTE bölcsészkarán végzett, majd újságíróként dolgozott. A TV2-nél szerkesztőként kezdett, majd a Big Brother sajtófőnöki posztját töltötte be. Tavaly szeptemberig volt az országos televíziós csatorna kommunikációs menedzsere. Rényi úgy véli, hogy szerencsés időszakban vette át a pozíciót, mivel a Viasat3 nagy súlyt helyez a saját gyártású minőségi műsorok készítésére, valamint a lefedettség növelésére. A sajtó intenzívebb érdeklődését váltják ki a saját gyártású műsorok - véli Rényi. A pr-vezető célja, hogy a csatorna sajtóreprezentációja elérje vagy meghaladja a nézettségi arányt.
