BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ismét zuhan az arany

Rövid - mindössze két napos - korrekciót követően hétfőn ismét lefelé vette az irányt az arany, a nemesfém árfolyama elsősorban az erősödő dollár és a gyengülő olaj miatt hanyatlott, ezúttal két százalékkal.

2006. június 19. hétfő, 11:56

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az árfolyam délelőtt 570 dollár körül ingadozott. Az arany május közepén érte el a 720 dollár fölötti rekordját, majd onnan egy hónap leforgása alatt több mint 20 százalékot zuhant. Szakértők a következő napokban volatilis kereskedésre számítanak, a jegyzés 550 és 600 dollár között ingadozhat.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet