BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ismét csúcsra jár az olaj

Újra az egekbe szökött az olaj ára, miután szerdán megközelítette hordónként 55 dolláros értéket, amely csak egy dollárral kevesebb minden idők legmagasabb áránál.

2005. március 9. szerda, 08:12

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az amerikai könnyű olaj áprilisi jegyzésre szerdán 24 centtel 54,83 dollárra drágult, ez már nincs túl messze az októberi rekordtól, az 55,67 dolláros hordónként ártól. A londoni Brent a keddi rekord magas 53,30 dolláros ár után, szerdára vissza esett 52,80 dollárra. A mostani drágulás elsősorban a rendkívül hideg időjárásnak és az elhúzódó télnek köszönhető.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet