BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az OPEC növeli a kitermelést

Ha továbbra is magas marad az olaj világpiaci ára az OPEC az első negyedévben növeli majd a kitermelést - jelentette be a csoport elnöke, Purnomo Yusgiantoro. A szervezet vezetői december 10-én gyűlnek össze Kairóban, hogy döntsenek az első negyedéves kitermelési politikáról.

2004. december 2. csütörtök, 09:15

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet