BUX 139324.09 0,02 %
OTP 45140 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jelentősen drágult az arany

A NYMEX fémszekciójában a COMEX-en tegnap régen látott mértékben emelkedett az arany unciánkénti ára. Az elszámolóár a zárásban végül is 277,70 dolláron állapodott meg, ami kereken 3 dollár erősödés a múlt pénteki záráshoz képest. A szeptemberi New York-i merényletek óta nem látott növekedést kereskedők az izraeli eseményekkel magyarázzák, a háború kiterjedésétől tartva ugyanis ismét hirtelen sokan választották az aranyat „menekülési útvonalként”.

2001. december 4. kedd, 08:34

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet