Most, hogy végre megtalálták Jézus sírját, lassan kezd összeállni a 2000 éves zsidó–szabadkőműves összeesküvés elhallgatott története. Természetesen az egész az ufók műve. De kezdjük a történetet az elején.
A világ közepe a Kárpát-medencében található, ezt minden általános iskolás tudja (lásd még Sulinet portál: „Dobogókő, ahol a Föld szíve dobog”). A Föld szívcsakrája ugyanis a Pilisben van, amit bizonyít az is, hogy a Dunakanyar íve és a folyó elágazásai a régi időkben az egész Pilis hegységet szív alakban fogták körül. A Kárpát-medence ásványtani, földrajzi, növény- és állattani és szellemi egysége közismert. Az már kevésbé, hogy mindennek éppen ez a szív-erőkör az alapja, a forrása a táj géniusza. Ha az erejét elhagyó, gyenge szív belső köre, a Kárpát-medence nem kezd azonnal öngyógyításba, akkor hamarosan semmi sem mentheti meg lakóit.
Bár a CIA és a KGB cionista ügynökei Dobogókő titkát kétezer évig sikerrel őrizték, az Ősmagyar Táltos Egyház vezetősége végül átlátott a szitán. Rájöttek, hogy a földcsakra létét és a magyar nép kiválasztottságát gondolatmanipulálással próbálják eltitkolni. A földsugárzások, az energiák, a fény és a lélek segítségével azonban áttörték az eszmélés üvegbörtönét. Az „energiákat” ebben a felsorolásban korántsem véletlenül említettük, de erről majd egy kicsit később.
Aki figyelmesen hallgatja a Szent Korona rádió közvetítéseit, az pontosan tudja, hogy a beavatottak megjövendölték: „eljön a fény fia, a békét hozó lélek, ő lesz majd a kezdet és a vég”. A Szkítia zenekar dalából azt is megtudhatjuk, hogy ezeregyszáz éve él a Kárpát medencében a nép, mihez – ó, fény fia – újra „leszülettél”. Jézus sírjának megtalálása, a fény fiának leszületése és a szívcsakra felfedezése nyilvánvalóan nem lehet véletlen egybeesés. De hogy megértsük, hogy valójában mi is történt, egy kicsit tovább kell vizsgálódnunk.
Mint arról bizonyára mindenki értesült, tavaly Makó és (ó-)Pusztaszer környékén hatalmas gázmezőket talált egy kanadai cég. A Falcon Oil nevű társaság – ne feledjük, az ősmagyarok egyik kedvelt foglalatossága volt a solymászat, erről tanúskodik ma többek között Solymár település neve – azonban nem tudta eltitkolni, hogy ez nem egy „szokásos” energiamező. Az egyszerű városi ember érzékszerveivel persze felfoghatatlan a különbség, de egy besenyő vagy egy táltos számára nem jelenthet gondot. Ők megérezték azt, amit a jövendőlátók képességével csak ők érezhettek meg: a földcsakrák kiaknázásával egy olyan atom-gáz-olaj tárolót lehet felépíteni a Kárpát-medencében, amely 333 évre előre biztosítja az egész világ energiaellátását. Hogy mi történt valójában, azt a Matula magazin nemrégiben pontosan megírta („Energiamezők Magyarországon”). De afelől sem lehetett kétsége senkinek, hogy ahogy az ősmagyarokat, úgy a Matula szerkesztőit is „kicsinálják” majd a KGB és az FBI izraelita ügynökei.
A makói energiamezőt az ufók már régen kiszemelték maguknak. Tudják, hogy csak megszerzése esetén biztosíthatják az ahhoz szükséges energiát, hogy trójai falóként a földre leküldött járműveikkel, a Combinókkal szabadon és feltűnés nélkül közlekedhessenek. Ahogy a táltosok megérezték a földben rejtőző „erőt” és megpróbálták elvonni azt a betolakodóktól, úgy álltak le sorra a Combinók is.
Egy új világ határán állunk tehát. A végén minden összeállt egy képpé. Először persze őrültnek fognak nézni mindenkit, aki ezt az Új igazságot hirdeti. De a Kárpát-medencében már megkezdődött az öngyógyítás. És végül a Föld is megmenekül.
