Az IBS színpadon a Raiffeisen Jazz Klub következő, március 3-ai estje különleges élményt ígér a hallgatóságnak: László Attila gitáros, zeneszerző és a magyar dzsesszélet fiatal tehetségei – Jellinek Emilio dobos, énekes, Szakcsi Lakatos Róbert zongoraművész és az Egyesült Államokban élő Czumó Árpád – várja, a közönséget. Az európai versenyeken számos győzelmet begyűjtött zongorista Bostonban, majd a neves Thelonious Monk Institute-ban tanult, ahol Herbie Hancock tanítványa volt. László Attila a kvintett tagjaival és más zenésztársaival (Oláh Kálmánnal és Borbély Mihállyal) február közepén kezdett bele egy új cd felvételébe, a készülő albumról először a koncert közönsége hallhat néhány dalt. László Attila gitáros és zeneszerző a nyolcvanas évek elején kezdett igényes, magával ragadó dzsesszrockot játszani. A világhírű szaxofonossal, Tony Lakatossal 1985-ben alapította meg a Things együttest, amellyel két albumot jelentetett meg. Az immáron tizenkét éve létező László Attila Bandben a Thingsből Lattman Béla basszusgitárossal és Oláh Kálmán zongoraművésszel folytatja a zenélést, legutóbbi albuma On the Broadway címmel jelent meg.
