– Feltehetően nehéz lesz felülmúlni a tavalyi jubileumi Operabált, amelynek sztárvendége Gina Lollobrigida volt. A február végi hagyományos szezonzáró rendezvény miben lesz mégis más?
– A Budapesti Operabál idén immár a 11. lesz a sorban. Az elmúlt tíz év távlatában úgy éreztük, ennyi idő után nem árt, ha frissítünk a hazai báli szezon legrangosabb eseményén. Természetesen a következő tíz évben is olyan báloknak ad majd otthont az Operaház, amelyek a kialakult tradíciókra épülnek, de ezentúl mindig valami újdonsággal is szeretnénk meglepni a közönséget. Változatlan, hogy most is lesz sztárvendégünk, Alain Delon nagy örömmel fogadta el a meghívásunkat. A színésznek csupán egy – érdekes – kérése volt a bállal kapcsolatban: mindenképpen férfi tolmácsot és kísérőket kért, úgy tűnik, nem szeretne belebonyolódni a csinos magyar hölgyekkel való kapcsolatba. Rajta kívül is sok híres külföldi és hazai vendégünk lesz. Az Operabál igen kedvelt német nyelvterületen, az elmúlt években megfordult nálunk az osztrák és a német igazságügy-miniszter, az idén pedig a bécsi pénzügyminiszter várható. De a magyar miniszterek közül is sokan visszajeleztek már, sőt idén először a köztársasági elnök, Sólyom László is elvállalta a bál védnökségét. Az egyébként biztos, hogy most is telt ház lesz, ami kétezer vendéget jelent. Ez elsősorban annak köszönhető, hogy az Operabálra jegyet váltók 70-80 százaléka törzsvendég, akik évről évre visszatérnek.
– A változásokra visszatérve, mire lehet még számítani?
– Új műsorstruktúrát dolgoztunk ki, amely az idén színesebb, táncosabb lesz. Az este folyamán két nagy zenekar váltja majd egymást: a bécsi Johann Strauss Zenekar, illetve az Operaház Nagyzenekara, akik keringőket, polkákat játszanak. A kötött program azonban rövidül, és a táncok, illetve az operaáriák mellett éjfél után a szalon- és tánczene kerül előtérbe. A hangulatról tangó és csacsacsa lesz hivatott gondoskodni, a Bergendy Szalonzenekar és az Ungár István által fémjelzett tánczenekar társaságában. További újdonság, hogy az Operaház teljesen új díszkivilágítást kap, amely a bál estéjén jelzi, hogy ez egy rendkívüli esemény, amely egy évben egyszer van. Ezenkívül felállítunk az Operaház teraszán egy sátrat, amely koktélbárként funkcionál, és a falára báli képeket vetítünk egészen hajnalig.
– A báli szezonban egyre több a kisebb-nagyobb rendezvény, ezek mennyire veszélyeztetik az Operabál megszerzett pozícióját?
– Igen, egyre több bált rendeznek országszerte, azonban szerencsére az Operabálnak sikerült kivívnia, hogy itthon és külföldön egyaránt a legszínvonalasabb rendezvények egyikének tartsák. Mi mindig ugyanazt a magas minőséget tudjuk biztosítani, legyen szó a muzikális vagy akár a kulináris élvezetekről. Így most sem szakítunk azzal a hagyománnyal, hogy a báli menüt – amely egy négy fogásból álló hideg ételsor lesz – idén is a Gundel étterem készíti, az italokat pedig a Zwack Unicum biztosítja. A hagyományok sorát azzal is folytatjuk, hogy a bál bevételeiből az előző évhez hasonlóan a Budapesti Táncművészeti Főiskola hallgatóit is támogatjuk.
