A Raiffeisen Jazz Klub következő estjén, november 4-én egy fiatal tehetség, a 17 éves szoprán- és tenorszaxofonos, Bona Gábor mutatkozik be három zenésztársával: Szakcsi Lakatos Róbert zongoraművésszel, Oláh Zoltán nagybőgőssel és Mohay András dobossal. A zenélést autodidakta módon elsajátított szaxofonista 2003-ban tűnt fel a Montreux Jazz fesztiválon, ahol a tizenéves résztvevők közül egyedüliként jutott a World Saxophone Competition döntőjébe. Tavaly decemberben a bécsi Porgy & Bess dzsesszklubban ő vehette át a Hans Koller-díjat az év tehetsége kategóriában. Bolla mellett a brit Art Themen is hallható lesz jövő pénteken az IBS Színpadon.
