A magyar jazzt ünneplő Mol Budapest jazzfesztivál szeptember 23–25. között várja az érdeklődőket. A rendezvény 120 fellépővel, hét helyszínen szórakoztatja a zene szerelmeseit. Elsősorban a magyar jazzélet kiemelkedő szereplői, de külföldi vendégek is színpadra lépnek. Az esti nagy koncerteknek a közraktárak területén felállított sátorszínpad, a fiatal zenekarok estjeinek a Ráday utcai szabadtéri színpad, a kisebb jazzkoncerteknek a Ráday utcai kávéházak és kocsmák, az éjszakaiaknak pedig a Kultiplex ad otthont. Emellett a programhoz kapcsolódó filmeket is vetítenek, továbbá DJ Badihali (Tilos Rádió – jazz jockey) műsora – régi jazzfelvételek bakelitről – is várja az érdeklődőket. A fesztiválon többek között fellép Dés László, Szakcsi Lakatos Béla, a Tisza Bea Quintet és a Bosambo.
