BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Beszélgető show-t indít a Spinoza Ház

2004. május 6. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egy klasszikus amerikai műfaj európai újraélesztésével kísérletezik májustól a Spinoza Ház a Kedd este talkshow címmel induló műsorsorozatával – mondta lapunknak Horváth Márk, a Spinoza művészeti vezetője. A produkció megálmodója abban látja a különbséget az eddig az IBS-Budapest Stage színpadán vagy a televízióban megjelent talk show-khoz képest, hogy ez a kísérlet követhető időpontokban és tematikával valósul meg. A közönség négy állandó témakörben követheti a beszélgetéseket. Szilágyi János a elektronikus és nyomtatott média prominens személyiségeivel beszélget, az aktuális politikai témákat Verebes János, Havas Henrik, Bethlen János és Horváth János boncolgatja. A közéleti aktualitások kibeszélgetéséért Sándor Erzsi rádiós-színművész felelős. Neki májusban a családon belüli erőszak a témája. A kulturális közéletet leginkább felkavaró, illetve legnagyobb nézőszámot megélt színházi és filmes produkciók születéséről és életéről Csizmadia Gergely faggatja majd az alkotókat. A hónap negyedik keddjén Herendi Gábort, a Valami Amerika és a Magyar Vándor című filmek rendezőjét kérdezhetik a nézők is.

Böröcz Petra
Böröcz Petra

Ez is érdekelhet