A csak forintban végrehajtott műveleteknél a bankköltségek még az emelkedés után is tulajdonképpen elfogadható szintet érnek el. Főleg akkor, ha az ügyfelek figyelnek arra, hogy a tranzakciókhoz korszerűbb csatornákat használjanak. Ha valaki ebben a két évben szokott át például arra, hogy fiókba járás helyett telefonon vagy pláne neten utaljon, még csökkenhettek is banki költségei. További lehetőség a speciális számlacsomagokra való átállás. Az online megoldások (ma még) egyértelműen a legolcsóbbak, de aktív számlahasználat esetén a magasabb alapdíjú csomagok is kedvezőek lehetnek. A bankok az utóbbi időben ráadásul rászoktak arra, hogy az ügyfeleket különböző mézesmadzagokkal (ilyen például a befektetési lehetőségek számlához kapcsolása) próbálják rábírni arra, hogy több szolgáltatást vegyenek rendszeresen igénybe. A több tranzakció így nemcsak hogy kényelmesebbé teszi az életet, hanem még a korábbinál kevesebbe is kerülhet. Az azonban már most látszik, hogy a költségcsökkentésnek ez a módja sem marad fenn örökké. Azok a bankok ugyanis, amelyek már úgy érzik, elég szép számban sikerült stabilan magukhoz kötniük a lakossági ügyfeleket, serényen emelni kezdik díjaikat. Éppen ezért célszerű nem csak az árak alapján választani bankot.
