Április 15-étől Vasváriné Menyhárt Évát nevezte ki a Nemzeti Hírközlési Hatóság főigazgatójának Molnár Csaba miniszter. A szakember az ELTE Jogtudományi Karán diplomázott 1980-ban, pályafutását a Magyar Postánál kezdte, majd a Magyar Telekom Nyrt.-nél, illetve annak jogelődeinél töltött be különböző pozíciókat jogi és marketingterületeken, 1997 óta a társaság szabályozói kapcsolatok és árpolitika ágazatának munkatársa, 2000-től pedig a szabályozói és nagykereskedelmi ágazat igazgatója volt. A Magyar Telekomtól idén januárban búcsúzott el Menyhárt Éva. A hatóságnál elődje, Spakievics Sándor 2005. január 1-je óta töltötte be a főigazgatói posztot, tavaly decemberben az NHH Tanácsának tagjává választották.
