BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A versenyszférából érkezik az NHH főigazgatója

2009. április 16. csütörtök, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Április 15-étől Vasváriné Menyhárt Évát nevezte ki a Nemzeti Hírközlési Hatóság főigazgatójának Molnár Csaba miniszter. A szakember az ELTE Jogtudományi Karán diplomázott 1980-ban, pályafutását a Magyar Postánál kezdte, majd a Magyar Telekom Nyrt.-nél, illetve annak jogelődeinél töltött be különböző pozíciókat jogi és marketingterületeken, 1997 óta a társaság szabályozói kapcsolatok és árpolitika ágazatának munkatársa, 2000-től pedig a szabályozói és nagykereskedelmi ágazat igazgatója volt. A Magyar Telekomtól idén januárban búcsúzott el Menyhárt Éva. A hatóságnál elődje, Spakievics Sándor 2005. január 1-je óta töltötte be a főigazgatói posztot, tavaly decemberben az NHH Tanácsának tagjává választották.

Nagy Nándor László
Nagy Nándor László
Novák Csaba
Novák Csaba

Ez is érdekelhet