BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tóth Judit a gazdasági tárca új szóvivője

2005. február 7. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Február elsejétől Tóth Juditot nevezték ki a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium szóvivőjévé. Tóth 1994-ben végzett a gödöllői agrártudományi egyetemen, majd a Közgázon szerzett diplomát, jelenleg a SOTE egészségügyi szakmenedzser szakán tanul. Korábban, 1994 és 2002 között elsősorban gazdasági lapoknál dolgozott újságíróként, majd 2002-től az egészségügyi tárca szóvivője volt, ahonnan idén januárban távozott.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet