Február elsejétől Tóth Juditot nevezték ki a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium szóvivőjévé. Tóth 1994-ben végzett a gödöllői agrártudományi egyetemen, majd a Közgázon szerzett diplomát, jelenleg a SOTE egészségügyi szakmenedzser szakán tanul. Korábban, 1994 és 2002 között elsősorban gazdasági lapoknál dolgozott újságíróként, majd 2002-től az egészségügyi tárca szóvivője volt, ahonnan idén januárban távozott.
