BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Milyen lesz az Audi 2010-ben?

2004. október 4. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Két fiataloknak kiírt ötletpályázat nyertese kapott az Auditól lehetőséget arra, hogy a hétköznapi munkában is bizonyíthassa forma-, illetve marketingtervezői tudását, ismereteit a német márka egyesült államokbeli dizájnstúdiójában és egyik reklámügynökségénél. Az Audi a pasadenai művészeti és dizájnfőiskolával közösen indította el Az Audi 2010-ben – a jövő limuzinja című pályázatát Amerikában.
A diákoknak megadott kereteken belül kellett megmutatniuk kreativitásukat, úgy kellett dolgozniuk, ahogy azt jövőbeni munkahelyeiken is tenni szeretnék – összegezte a koncepciót Hans Berger, az Audi AG marketingstratégiai vezetője. A legjobb koncepcióautó-tervet a dél-koreai Dong Park készítette, akinek pályaműve azért győzte meg a zsűrit, mert jól ötvözi a márka sportosságát egy négyüléses limuzin tulajdonságaival. A jövő szempontjából különösen figyelemreméltó megoldásnak tartották a snowboard-kötések formája alapján megtervezett ülést is. Dong Park a kaliforniai Advanced Design Studiónál lehet gyakornok. A legjobb, integrált marketingkampányt az egyiptomi Kareem Bahbah készítette, aki az Audi észak-karolinai reklámügynökségénél, a McKinney cégnél kapott gyakornoki beosztást.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet