Változni látszik az a vezetői felfogás, amely szerint a képzés felesleges költségnövelő tényező. A vezetők egyre inkább felismerik, hogy valójában a képzetlen személyzet hanyag munkája kerül sokba, ráadásul az ilyen munkaerő mellé felfogadott felügyelők külön költséget jelentenek. Ennek megfelelően egyre több ösztöndíj és pályázat közül válogathatnak a jövő logisztikusai. A győri Széchenyi István Egyetem hallgatói számára például 2,5 millió forint összértékű ösztöndíjat írt ki a Waberer’s Csoport – tíz hallgató kap nettó huszonötezer forintot tíz hónapon keresztül. Az ösztöndíjra szállítmányozói, logisztikai, szállítás-csomagoló, jármű és közlekedési szakirányos végzős hallgatók pályázhattak. A tanulmányi eredmény, nyelvtudás és diákköri eredmény alapján lehetett elnyerni a támogatást. A nyerteseknek a pénzügyi juttatáson kívül ösztönzést jelenthet az is, hogy Wáberer György személyesen adta át a díjazottaknak járó okmányt. Az ösztöndíjat idén ötödik alkalommal írták ki.
Alkalmilag a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem hallgatói is számíthatnak ösztöndíjakra a komplex logisztikai szolgáltatások piacvezető vállalata részéről – tavaly összesen 3,2 millió forint értékben. A Waberer’s emellett a nemzetközi fuvarozásban részt vevő munkavállalóinak a nyelvtanulását is finanszírozza (2005-ben 2,4 millió forintért), valamint támogatja a dolgozók képzését állami intézményekben, a tandíj 50–100 százalékának átvállalásával. Szintén leendő logisztikusok számára írta ki pályázatát a Magyar Logisztikai Egyesület Juvelog tagozata. A pályázatok elbírálására hamarosan sor kerül – innovatív, előremutató logisztikai koncepciókat és azok lehetséges megvalósulásait bírálják el. A témák közé tartozik többek között a rádiófrekvenciás azonosítás, a korszerű raktározás, a készletgazdálkodás, valamint új szervezeti eljárások.
Az ehhez hasonló képzések hatékonyságát egy, USA-beli tanulmány igazolja, melynek eredményei szerint fejenként 680 dollár oktatásra szánt kiadás már a következő évben hatszázaléknyi hasznot hozhat.
