BUX 139138.00 -0,12 %
OTP 45310 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Inkább Shrek mint Brad Pitt

A zöld és saját bevallása szerint csúnya ogre újabb kalandja továbbra is a legnézetebb mozi az USA-ban, megelőzve a Holnapután című újabb világvége-filmet és jócskán visszaszorítva a Tróját.

2004. június 2. szerda, 11:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az elmúlt hétvégén a Spielberg-féle mozigyár, a DreamWorks új filmje a "Shrek 2" 73,1 millió dollárt kaszált az óceán túloldalán. Közvetlen mögötte végzett 70 millió dolláros bevétellel a Függetlenség Napja rendezőjének újabb, ezúttal fagyos világpusztítása, a Holnapután, míg az eposzi irodalmat meglehetősen nagyvonalúan feldolgozó Trója a maga 11,5 milliós jegyeladási bevételével a harmadik.
Shrek, a zöld ogre azonban úgy tűnik, minden lehetséges rekordot megdönt. Az elmúlt 12 napon összesen 237,8 millió dolláros bevételt produkált, hasonló eredményt korábban csak a Pókembernek sikerült összehoznia.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet