"Egy kis fekete pontot begyűjtöttünk" - fogalmazott Varga Mihály miniszterelnökségi államtitkár annak kapcsán, hogy a kormány tavaly nem tudta tartani a vállalt 3,8 százalékos hiánycélt, így az ország 2010. évi GDP-arányos deficitje 4,2 százalék körül lesz.
