Az alapban vesztes fideszes Molnár Oszkár kezdeményezte újraszámolás eredményeként a szocialista győztes győztes maradt ugyan, de a korábbi kilenc helyett csak három szavazastos vereséget mért ellenfelére. Mindeközben a fódumos jelölt 287 szavazatot zsebelt be.
Az eredményt a megyei bíróság mondta ki, miután a vesztes, Molnár Oszkár (Fidesz) kérésére újraszámlálták az érvénytelen voksokat - a döntés ellen fellebbezésnek nincs helye.
