BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tizenegymilliárdos it-beruházás Magyarországon

Az EDS 11 milliárd forintos beruházást hajt végre Magyarországon, amelynek révén a jelenlegi duplájára, mintegy kétezer főre növel itteni alkalmazottainak létszámát.

2006. március 21. kedd, 14:05

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A világ egyik legnagyobb, informatikai üzleti folyamat szolgáltatásokat nyújtó vállalata, az EDS 11 milliárd forint értékű beruházásával három év alatt közel megduplázza jelenlegi, nem egészen 1100 fős magyarországi alkamazotti létszámát - jelentette be Kóka János gazdasági és közlekedési miniszter, valamint Charles Cox, az EDS elnöke. A beruházás révén Budapesten, Vasváron és a dél-alföldi régióban jönnek létre új munkahelyek. A fővárosban jelenleg az EDS ügyfélkapcsolati központja, Vasváron pedig az adatrögzítő és dokumentumkezelő központja működik. A társaság 1991 óta van jelen Magyarországon.

Plankó Gergely
Plankó Gergely

Ez is érdekelhet