BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Dönget a Nokia

A világ lagnagyobb mobiltelefon-gyártója, a Nokia szerint az idén növekszik a készülékek iránti globális kereslet.

2003. június 11. szerda, 09:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Nokia előrejelzése szerint az iparág a tavalyi, 405 millió darab készüléknél az idén 10 százalékkal többet értékesít, azaz a cég nem változtatott korábbi prognózisán. A finn vállalat egyébként meglehetősen merész prognózist adott az előfizetői szám alakulásáról, hiszen véleménye szerint a jelenlegi egymilliárddal szemben 2005-ben már 1,6 milliárd mobiltelefon-előfizető lesz világszerte.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet