A portál Sugár András vezérigazgató szerint nem csak Magyarországon, hanem egész Európában is a legnagyobbak között van. Az egész rendszer lényege, hogy nemcsak Westel-előfizetők, hanem az összes többi mobiltelefon-használó is igénybe veheti a portál tartalmát, szolgáltatásait - derült ki a Westel mai sajtótájékoztatóján. Természetesen a fizetős aloldalakért mindenkinek fizetnie kell, még a bevezetés időszakában is.
