BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Westel wap-portál havi 1 euróba kerül majd

A Westel Mobil Távközlési Rt. mától elindította új wap-portálját, amely az első három hónapos időszakban ingyenes lesz, később a felhasználók 1 euró havidíjért használhatják majd.

2003. február 24. hétfő, 12:33

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A portál Sugár András vezérigazgató szerint nem csak Magyarországon, hanem egész Európában is a legnagyobbak között van. Az egész rendszer lényege, hogy nemcsak Westel-előfizetők, hanem az összes többi mobiltelefon-használó is igénybe veheti a portál tartalmát, szolgáltatásait - derült ki a Westel mai sajtótájékoztatóján. Természetesen a fizetős aloldalakért mindenkinek fizetnie kell, még a bevezetés időszakában is.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet