BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Épülhet a Léda Ház

2004. augusztus 1. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Megkapta a jogerős építési engedélyt az Autóker Holding Rt. a Léda Ház beruházásához, így az építkezést hamarosan megkezdi – derül ki a társaság közleményéből. Az 1,8 milliárd forint értékű befektetést igénylő, ezer négyzetméteres telekre épülő, várhatóan 3500 négyzetméter össz-alapterületű házban 57, 40–105 négyzetméter közötti lakást alakítanak ki. A Léda Ház a Király utca tőszomszédságában, a Székely Mihály utcában épül, s a beruházó tervei szerint a jövő év végén adják át. Az Autóker többi lakóépületéhez hasonlóan a Léda Ház is jó értékesítési mutatóval bír, az ez év februári meghirdetést követően a lakások 80 százalékát már sikerült eladni. A nyolcszintes épületet a Promega Kft. tervezte. Az Autóker jelenleg is a főváros egyik legnagyobb lakóingatlan-beruházását végzi a Foka-öbölben, ahol 3500 lakást épít. A társaságnak emellett számos folyamatban lévő belvárosi ingatlanfejlesztése van, így például a Király utcai Király Udvar, illetve egy Szinyei Merse Pál utcai épület.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet