BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb beruházások az Autóker Holdingtól

2004. március 7. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Újabb beruházásba kezd a főváros VI. kerületében az Autóker Holding Rt. A Léda Ház nevet kapó társasház néhány méterre épül a nemrég megkezdett Király Udvartól. A Székely Mihály utcai beruházás keretében 57 lakást építenek, az otthonok értékesítése már megkezdődött. Az Autóker eddig csupán egy ehhez hasonlóan kis fejlesztésben vett részt, a Káldi Gyula utcában, ahol 53 lakásos épületet húzott fel. Az itt épült Heléna Ház sikeres beruházásnak számít, ugyanis az építkezés megkezdése előtt már elkelt az összes lakás. Az Autóker egyébként hamarosan hozzákezd egy másik beruházáshoz is. A Szinyei Merse Pál utca és a Szondi utca sarkán, egy 2750 négyzetméteres ingatlanon épít egy 203 lakásból, valamint földszinti üzletekből álló lakóegyüttest, míg a Király Udvar várhatóan 2005 augusztusára készül el.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet