BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb Ibis-szálloda Budapesten

2004. február 22. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tavaly augusztus óta tartó próbaüzem után az elmúlt héten hivatalosan is megnyílt a felújított Hotel Emke. Az immár az Ibis szállodalánchoz tartozó hotel felújítási költsége 1,22 milliárd forint volt, ez Réger Zsuzsanna szállodaigazgató szerint kilenc év alatt térülhet meg. A háromcsillagos szállodában 84 légkondicionált szoba kapott helyet. Az átépítés legfájóbb pontja, hogy a 21 autót befogadó parkolót a korábbi évtizedek egyik leghíresebb éjszakai revü-mulatója, a Maxim bár helyén hozták létre. A szállodavezetés a próbanyitással együtt számított első üzleti évben 65-70, míg ezt követően 70-75 százalékos foglaltsággal számol.

Nagy Nándor László
Nagy Nándor László

Ez is érdekelhet